Geschiedenis

Jan Baptist Gorissen

° 5-9-1860 + 9-8-1933 Secretaris van 1882 tot 1931.

 

Mathieu Rutten

° 19-8-1878 + 28-8-1953 Secretaris van 1931 tot 1944.

 

Willem Gielen

° 26-8-1904 + 13-11-1977 Secretaris van 1944 tot 1951.

 

Lambert Ramaekers

° 23-8-1898 + 25-2-1961 Secretaris van 1951 tot 1961.

 

Christ Gielen

° 25-8-1917 + 12-12-1990 Secretaris van 1961 tot 1983.

 

Chris Haeldermans

° 7-5-1941 Secretaris van 1983 tot 2004.

 

Ruud Hawinkel

° 12-09-1980. Secretaris van 2004 tot 2009.

 

Stefan Tholen

° 23-05-1984. Secretaris van 2010 tot 2011.

 

Ruud Hawinkel

° 12-09-1980. Secretaris van 2012 tot 2017.

 

Marlies Willen

° 27-04-1994. Secretaris sinds 2017.