15e Fanfare Play-in - The Sound of Music

Algemeen | Informatie | Deelnemers | Evaluatieformulier | Youtube video's | Fotoboek

Deelnemers

Naam Instrument Woonplaats Leeftijd Ingeschreven op
Ronny Coolen trompet Hasselt 31 23-04-2018
Joyce Van Dooren slagwerk Overpelt 20 23-04-2018
Michael Baens euphonium (sol-sleutel) Bree 28 23-04-2018
Jonas Cogen slagwerk Eksel 21 23-04-2018
Drik Vanmanshoven trombone (C) Hoeselt 21 23-04-2018
Britt Poelmans trompet Neerpelt 14 23-04-2018
Gwen Niellissen tenor-sax Stramproy 15 23-04-2018
Yasmine Van de Laer trompet Eksel 19 23-04-2018
Jasper Schildermans bugel Overpelt 15 23-04-2018
Kyara Huygen trompet Rijkhoven 16 23-04-2018
Thijs Bouten euphonium (sol-sleutel) Kessel 29 24-04-2018
Malissa Janssen alt-sax Baarlo 17 24-04-2018
Lore Vandevorst bugel Heers 23 24-04-2018
Siem van der Sterren hoorn (F) Maasbree 13 27-04-2018
Willeke Vanderhenst alt-sax Overpelt 15 28-04-2018
Joppe Schildermans slagwerk Overpelt 20 04-05-2018
Lotte Thijssen tenor-sax Meijel 18 05-05-2018
Joran Schriers slagwerk Peer 24 06-05-2018
Ben Demandt bastuba (Bes) Dilsen-Stokkem 16 07-05-2018
Freek Huijs bugel Baarlo 20 12-05-2018
Anne Nijssen trompet Maasbree 14 12-05-2018
Bram Rutten bugel Bree 28 14-05-2018
Tamara Dreesen tenor-sax Bree 25 14-05-2018
Tijn Geusen slagwerk Neeritter 13 16-05-2018
Boris Engelen trombone (C) Retie 17 21-05-2018
Lien Van Dun bariton Balen 19 21-05-2018
Dieter Dekinder trompet Mol 20 23-05-2018
Jochem Bens alt-sax Mol 17 25-05-2018
Vincent Eerdekens euphonium (sol-sleutel) Overpelt 14 27-05-2018
Liz Daemen slagwerk Maasbree 14 29-05-2018
Lonneke Stomphorst sopraan-sax Kessel 15 29-05-2018
Jolan Peeters slagwerk Mol 18 31-05-2018
Tim Janssen trompet Baarlo 19 03-06-2018
Roosje Van Dun alt-sax Balen 17 03-06-2018
Wout Notermans euphonium (sol-sleutel) Dilsen-Stokkem 17 04-06-2018
Janne Jeurninck alt-sax Neeritter 14 05-06-2018
Liam Schippers trompet Kinrooi 10 09-06-2018
jo franssen bastuba (Bes) Neeroeteren 38 09-06-2018
Ruben Pex alt-sax Opoeteren 16 10-06-2018
Gert-Jan Heijlema bastuba (Es) Heenvliet 48 10-06-2018
Linde Haeldermans trompet Kessenich 14 11-06-2018
Emma Geuns trompet Zonhoven 13 14-06-2018
Hannes Vanpoecke alt-sax Peer 20 14-06-2018
Marûska Joosten bugel Maasbree 19 15-06-2018
Lin Gommans bugel Maasbree 17 17-06-2018
Britt Kerren trompet Maasbree 14 17-06-2018
Julia van der Sterren alt-sax Maasbree 13 17-06-2018
René Boelens trombone (C) Overpelt 26 23-06-2018
Pim Dautzenberg alt-sax Helden 16 24-06-2018
Ivar Kassteen trombone (C) Helden 19 24-06-2018
Elke Dautzenberg sopraan-sax Helden 15 24-06-2018
Joeri Mommers trompet Helden 19 25-06-2018
Tibo Duijsters euphonium (sol-sleutel) Dilsen-Stokkem 17 25-06-2018
Yelle Van Genechten alt-sax Overpelt 14 25-06-2018
Mattanja Van Meggelen tenor-sax Zuidland 34 26-06-2018
Roanne Duarte bugel Maasbree 18 28-06-2018
Janne Marcelissen alt-sax Helden 14 29-06-2018
Jauke Engels euphonium (sol-sleutel) Helden 17 29-06-2018
Ferdy Mommers slagwerk Helden 16 29-06-2018
Marielle de Jong bugel Spijkenisse 29 29-06-2018
Laura van Erum alto Hamont-Achel 19 30-06-2018
Jelle Doeswijk bugel Bocholt 36 30-06-2018
Melissa Van Samang bugel Hamont-Achel 23 02-07-2018
Jarne Meurs slagwerk Kinrooi 14 03-07-2018
Yasmine Conen alt-sax Kinrooi 13 03-07-2018
Thomas Vandekerkhof alt-sax Overpelt 18 04-07-2018
Max Dautzenberg bugel Helden 19 05-07-2018
Anneke Baens bugel Meeuwen 29 09-07-2018
Loek Baken trombone (C) Neerpelt 12 10-07-2018
Kevin Indesteege trompet Genk 28 10-07-2018
Elke Ottenheim hoorn (F) Baarlo 15 10-07-2018
Bart Tempelman trombone (C) Hekelingen 29 11-07-2018
Wout van Erum euphonium (sol-sleutel) Hamont-Achel 17 13-07-2018
Bram Budna bastuba (Es) Bilzen 23 13-07-2018
Janna Van de Velde bariton Leuven 22 13-07-2018
Lennert Lehaen euphonium (sol-sleutel) Hamont-Achel 21 13-07-2018
Stijn Schonkeren bastuba (Bes) Dilsen-Stokkem 40 14-07-2018
Jasper Nijssen slagwerk Overpelt 23 14-07-2018
Sharon Baens sopraan-sax Kinrooi 24 14-07-2018
Eveline Vrolix sopraan-sax Bocholt 20 14-07-2018
Joshua Gielen bugel Overpelt 23 14-07-2018
Tim Budna trombone (C) Bilzen 21 15-07-2018
Edith Franz tenor-sax Leuven 36 15-07-2018
Ine Van Oeteren trompet Dilsen-Stokkem 28 15-07-2018
Sander Jakubka trombone (C) Hamont-Achel 23 15-07-2018
Pieter Brabers hoorn (F) Mol 21 16-07-2018
Michelle Vrancken bugel Kinrooi 11 16-07-2018
Veerle Geenen alt-sax Neeritter 13 19-07-2018
Milan Vrancken trompet Kessenich 14 30-07-2018
Rienus Eben bariton-sax Overpelt 25 17-08-2018
Ben Smeets bugel Kessenich 35 17-08-2018
Wim Haeldermans bugel Kessenich 45 17-08-2018